.

IRONANDGCFOXBOX Апстракт Голем Ѕид Mural,Минималистички Polka Точки Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за Статистика Детска Спална соба Расадник Семејство Орк

IRONANDGCFOXBOX Апстракт Голем Ѕид Mural,Минималистички Polka Точки Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за

DEN 4559.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Продолжи да се четка од центарот надвор како да го направите вашиот начин надолу графички.Откако ќе го почитуваат графички врвот до дното, со помош на кружни движења, rebrush надворешниот има инчи на целосна графички за да се обезбеди најдобри лепливоста.Излупете банкарскиот хартија надолу за шест инчи од горниот раб изложување на лепило.Инсталација Чекор : 1.Се повлече на лагер надолу што е потребно да се изложуваат повеќе од лепило назад, користете ги двете раце.ДЕКОРАЦИЈА : еколошки и odourless - безбедно да се користи во спални соби.Работа шест инчи на време за поголема контрола.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Позадина се Направени на самолепливи ПВЦ Материјал, лесно да се отстрани, кога е потребно, перат, odourless, абразија-отпорни.Mural се перат.Со нашата специјална материјал може да се отстрани и да се restick кога ставање ова на ѕид.На почисто ѕидот на подобри резултати.Користете сува крпа и да започне плански четкање со цврста притисок од центарот на графички да се левиот раб и потоа со десен раб.Многу лесно да се примени, отстрани или да ја наместите - само кора & стап.Браздата банкарскиот хартија работ остро да го задржи надвор од патот во текот на инсталацијата.Лоцирање на првиот панел означено како #1 на левата страна на овие упатства.Ги симнат вашиот ѕид со сува lint-слободен крпа, да ги отстраните сите остатоци.Нашите Висок квалитет на печатење процес обезбедува ѕид мурали е многу јасно и без дефект.СОБРАНИЕ : толку лесно како пита!Вие не треба да се користи било лепила.ГОЛЕМИНА : 366x255 cm / 144 x 100 инчи (ширина x должина) 6 самолепливи ленти.Производот треба да се користи само на мазни, маснотии-слободни површини.Ѕидот mural се сече во 4-6 панели за лесна инсталација.

Особините