.

YOUWEN Мобилни Случаи Голема Litchi Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Xiaomi Redmi 6 Pro/Mi А2 Лајт, со Паричник & Носителот & Картичка Слотови(Црн) (Боја : Црна)

YOUWEN Мобилни Случаи Голема Litchi Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Xiaomi Redmi 6 Pro/Mi А2 Лајт, со Паричник

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа Случај.Оклоп случај.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Qulity и Добра performace Moblie телефон Case1. Дизајн да совршено се вклопуваат прецизност за вашиот телефон. 2. Едноставно, удобно, лесно да се носат. 3. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање. 4. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 5. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.

Особините