.

Artfeel Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5G Силикони Случај со Држачот,Мажи Жени Паричникот Случај со Екран Заштитник,СТП Кожа Флип Folio Покрие со Потпирач Функција,Зелена

Artfeel Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5G Силикони Случај со Држачот,Мажи Жени Паричникот Случај со Екран Заштитник,СТП

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5 G Телефон Случај и Паричник : ултра-тенок паричникот џеб дизајн телефон случај на жените и мажите ги штити вашиот мобилен телефон, а исто така обезбедување на погодност за вашето патување, без bulkiness.Прекрасен Паричникот и Картичка Слотови Функција : Картичка паричникот карактеристики 2 картичка слотови и вклучува транспарентен ID слот и парични џеб.Трајни и силни магнетни snap чува вашите картички се обезбеди.Високо-квалитетни Трајни Мека TPU СТП : да се Чува на вашиот паметен телефон безбедно од несреќи капки,испакнатини и гребнатини со нашиот паричник телефон случај.Воскресна рабови и TPU усна да се задржи на екран и камера од гребење или допира земјата.Потпирачот Функција : флип кожа на паричникот телефон случај може да се прилагоди за да удобен агол за Лице-Време,гледање видеа и читање.Пакетот вклучува : 1 * паричникот телефон случај и 1 * HD Екран Заштитник за Подарок.Карактеристики На Производот : 1.Содржи 2 картичка слотови за бизнис картички или банкарски картички.Паричникот случаи вршење на вашите најважни картички,без да се земе чанта за надворешна тоа ви донесе поинакво искуство.2.Силни магнетни затворање заштита на вашите картички, од кои спаѓаат надвор.3.Потпирачот функција дизајн го прави можете лесно да ги прочитате и да ги видите.4.Сите на моќта,гласност и камера копчиња дупки се точни за користење на лесен.5.Мек и флексибилен TPU внатре случај лесен за инсталација и отстранување.6.Паричникот случај може да се покрие рабовите од двете страни,ги опфаќа сите страни,да ги задржи на екран од гребење или допира земјата,трајни и shockproof.7.Воскресна рабови околу двете екран и камера за заштита.Гаранција и Услуги : Ако не сте задоволни со употреба на производот,ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви испрати уште еден нов телефон случај СЛОБОДНИ или да ви даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА.

Особините