.

Мобилен Телефон Флип Случај на Случај за Samsung Галакси J3 2018/J337 Remium СТП Кожен Паричник Случај со Заградата и Размавта,[9 Картичка Згрутчувања ID Кредитна Картичка Клип ?

Мобилен Телефон Флип Случај на Случај за Samsung Галакси J3 2018/J337 Remium СТП Кожен Паричник Случај со Заградата и Размавта,[9

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак. 2. Случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил. 3. Случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. 4. Бесплатно, без отстранување на случај. 【Компатибилен модел】За Samsung Галакси J3 2018/J337 случај,издржлив - внатрешните TPU случај е силна и не се отстранува, така што немора да се грижите околу тоа паѓа надвор,паричникот случај штити вашиот паметен телефон.Телефон Флип Случај Cover Feature : паричникот телефон случај, исто така, ги има следните атрактивни карактеристики-Висок квалитет синтетички кожа, добар изглед, издржлив-Постои lanyard дупка, ќе можат да носат јаже,лесно да се носат-9 картичка слотови за повеќе кредитни картички, пари, лични карти, фотографии од своите сакани или деца-Анти нула и shockproof : назад заштита, анти падне, анти нула, вградената заштита-Магнетни копчиња може да биде забрзана цврсто да се осигура безбедноста на картичката и парични-удобен слот може да се сместат вашата картичка или во готово.Со цел да добиете најдобри перформанси, се стави на точниот износ на картички и готовина, и побезбедно е да се closepacking : 1 x за Samsung Галакси J3 2018/J337 Паричникот Case Give до гломазна паричници и купи 2-во-1 ултра компактен случај и дизајн 9 карта носителот!.

Особините