.

56th Артилерија Команда - Pershing Унисекс, Безбол Капи Каубојска Шапка Тексас Капи Обичен Капи Одговара Капи Тато Шапка

56th Артилерија Команда - Pershing Унисекс, Безбол Капи Каубојска Шапка Тексас Капи Обичен Капи Одговара Капи Тато Шапка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Тока затворање.Машина За Миење.Предната Површина На Шапка Е Отпечатена И Изработена Од 100% Памук (Изми Тексас).За Мажите И Жените, Погоден За Секојдневна, Се Случува Надвор, Спортски Активности На Отворено, Патувања, Итн.Перење Метод : Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака Или Помалку.Не Притиснете И Се Фаќа, А Камоли За Машина За Миење.На Капа Е Опремен Со Метален Прилагодување Тока, Што Може Слободно Да Се Прилагоди На Големината На Шапка Обемот, Со Силна Practicability.Тоа Може Да Се Користи Во Четири Сезони.Пропустливи Дизајн Не Е Muggy, Светлина, Не Е Лесно Да Се Промени, Лесен За Носење, И Модерен.На Ткаенина Дебелина Е Умерен.Шапка Тело Е Еден Слој Ткаенина Без Внатрешна Обвивка.Класичен Криви Обод Шапка Е Силна И Права, Не Трансферот На Лицето Форма, Кул И Стилски, Природни, Удобно И Дише, Светлина И Суво.Пот Апсорбирање На Бендот Е Додаден Во Внатрешноста Да Ја Апсорбира Потта И Одвод На Влага, Што Одговара На Главата Обемот Добро.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На Капа Е Опремен Со Метален Прилагодување Тока, Што Може Слободно Да Се Прилагоди На Големината На Ззп Турнеја.Тоа Е Практична И Може Да Се Користи Во Четири Сезони.Дебелината На Ткаенината Е Умерен, Шапка Тело Е Еден Слој Ткаенина, Без Обложување, Класичен Криви Обод Шапка, Силно И Директно, Да Не Ги Собереш Лицето Форма, Кул И Стилски, Природни Удобно И Дише, Светлина И Суво, Со Пот Апсорпција Појас Додаде Внатре, Што Може Да Го Апсорбира Потта И Влага, И Се Вклопуваат Во Главата Обемот Добро.

Особините