.

Pitter Patter Писмо Кени Унисекс Возрасни Мода Бејзбол Капа Мода Прилагодливи Тато Шапка Спорт Капа Класичен Сендвич Капи

Pitter Patter Писмо Кени Унисекс Возрасни Мода Бејзбол Капа Мода Прилагодливи Тато Шапка Спорт Капа Класичен Сендвич Капи

DEN 311.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тока затворање.Машина За Миење. 100% Полиестер : Класичен Бејзбол Капа За Мажите И Жените.Изработени Од 100% Полиестер.Карактеристика : Ткаенина Е Подебел, Раката Се Чувствува Потешко, На Врвот На Капа Е Засилен, Тоа Е Природно, Удобно И Дише, Светлина И Суво, Што Може Да Го Апсорбира Потта И Фитил Влага, И Се Вклопуваат Во Главата И Грбот Може Да Се Прилагоди Од Страна На Лепенка Дизајн, Капа Обемот Може Да Се Прилагоди Слободно, Силна Практичност.Големина : Прилагодлив.Обемот : 21.6-23.2"/55-59 Cm.Гребенот : 2.75"/7 Cm.Голема Капа : 3.54"/9 См,Прилагодлив Магија Тока Дизајн На Грбот, Слободно Да Се Прилагоди На Големината На Ззп,.Применливи Сценарија : Излет, Спортски Активности На Отворено, Патувања, Излети, Плажи, Велосипедизам Одмор, Хип-Хоп, Спорт, Улични Танчери, Лето Плажа Активности, Фенси Облека Партии Или Било Какви Други Прилики.Мода И Класичната Најдобрите Подароци : Родендени И Празници Доаѓаат?Достапни Во Многу Различни Стилови И Изгледа, Овие Совршено Уникатен Капи Се Одличен Kinki Идеја За Вашите Пријатели И Најблиски!.Pitter Patter Писмо Кени Унисекс Безбол Капи Ефективно Го Блокира Сонцето.Едноставен И Елегантен Дизајн Го Прави Топката Капа Одлично!Производ Материјал : 100% Полиестер.Производ Перформанси : Ткаенина Е Подебел, Раката Се Чувствува Потешко, На Врвот На Капа Е Засилен, На Оксфорд Внатрешна Обвивка, Природни, Удобно И Дише, Светлина И Суво, Со Пот-Абсорбента Појас Во Внатрешноста, Која Може Да Апсорбира Потта И Фитил Влага, Добро Се Вклопува Со Главата Обемот, И Грбот Може Да Се Прилагоди Со Велкро Дизајн, Слободниот Прилагодлив Капа Големина, Силна Practicability, Се Достапни Во Четири Сезони, Пропустливи Дизајн, Не Заостанато, Светлина И Лесно Да Се Промени, Лесен За Носење, Класичен Криви Гребенот Бејзбол Капа, Тешки И Беспомошна, Не Трансферот На Лицето Форма, Кул И Стилски.Тоа Е Многу Погодна За Хип-Хоп, Рок И Панк, И Погоден За Сите Видови На Активности На Отворено Спорт.Како Што Се Трчање, Кампување, Велосипедизам, Пешачење, Игра, Патуваат, Играат Бејзбол, Голф, Итн.Како Совршен Подарок За Семејство, Пријатели, Деца И Љубовници Во Секој Празник.Инструкции За Перење : Не Се Мијат Со Течен Детергент Или Кајгана.Не Кајгана.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака И Се Мијат Помалку.Не Притиснете И Се Фаќа И Не Може Да Се Машина За Миење.

Особините