.

delayer Работи Капи Еж Цвеќиња Трева Мека Работа Капа за Мажи Жени

delayer Работи Капи Еж Цвеќиња Трева Мека Работа Капа за Мажи Жени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер. 【Големина】дијаметар на врвот на оваа работна шапка е 18cm/7in.Прилагодлив на рака и еластична бенд, една големина одговара ,повеќето мажи & жени. 【Материјал】Направен од висок квалитет на полиестер, дише и кожа-friendly работа капа е удобно за сите-ден носи. 【Изградена-во Sweatband】Челото памук sweatband да ги апсорбира потта и задржи суви и свежи за долго време облечен. 【Копчето Дизајн】пластични копчето е да се врзуваат на јаже, кој ви овозможува да се стави го поклопецот ремени околу копчиња, наместо на вашите уши, ослободување на вашето уво е товар. 【Апликација】Оваа капа со убави модели може да се користат како работни капа, готвач шапка, bouffant капи, во кујна, итн, и ќе добиете многу комплименти каде и да одите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Работни Капа Погоден За Сите Seasons Specification : Димензии : Дијаметар е 18cm/7inch Material : Полиестер+Памук+Plastic Style : Мода Pattern Features : 1)Прилагодливи, Дише и Кожа-friendly 2)Вграден во Sweatband Design3)Копчиња Design4)Лесно да се Wear5)Лесно Care This капа со убави модели може да се користат како работни капа, готвач шапка, bouffant капи, во кујна, итн, и ќе добиете многу комплименти каде и да одите.Пакетот Вклучува 2 парчиња работи капи.

Особините