.

Голема Додатоци BX018 - Неструктурирани Кавер-Шапка

Голема Додатоци BX018 - Неструктурирани Кавер-Шапка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,Памук,Rayon.Двоен Прстен затворање. 100% памук twill. 6-panel, неструктурирани, низок профил.пораби претходно биле вклучени.авто-ткаенина затворање со D-прстен лизгачот и навивам-во рака.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% памук twill; 6-panel, неструктурирани, ниска профил; пораби претходно биле вклучени; авто-ткаенина затворање со D-прстен лизгачот и навивам-во рака;.

Особините