.

САД Лето Спортски Настани Подароци САД Спортски Javelin 96-Pack Ултра Тенок Може да Coolies Javelin

САД Лето Спортски Настани Подароци САД Спортски Javelin 96-Pack Ултра Тенок Може да Coolies Javelin

DEN 4343.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Искажете ја вашата поддршка за сад со овие САД спортски тема пијат ладилници што го прави одлични спортски подароци за мажите, спортски gifs за жени, и многу повеќе.КОЛИЧИНА : Сте го избрале 96-пакет.Ќе добиете 96 може да coolies.Премиум полна боја сублимација печатење создава, енергична и долготрајна бои.Има тенок 12oz лименки совршен за тешко seltzer лименки, енергетски пијалаци, како и други високи лименки.Набори станот за лесни за складирање.МАТЕРИЈАЛ : Премиум 1/8 инчи дебела со висока густина се отвори мобилен полиуретан пена држи кул пијалаци.ДИЗАЈН : На сликата дизајн ќе бидат поставени од двете страни на coolie, така што ќе може да се види од сите агли.

Особините