.

Средниот Прст 16 оз. Може Да Coolie (Црна)

Средниот Прст 16 оз. Може Да Coolie (Црна)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Расклопна дното, огради станот за складирање. 1/8" (3мм) neoprene материјал.Издржливи винил преносот на топлината печатени дизајн.Држи пијалоци постудено подолго и рацете за да се исуши.Изградена во 16 оз големина лименки, исто така, ќе се вклопи во 16/17 оз за еднократна употреба пластични шишиња со вода.Направени од 1/8" (3мм) neoprene (влажен костим) материјал на оваа coolie одговара на повеќето 16 оз.конзерви и 16/17 оз.расположливиот шишиња со вода.Расклопна дното, огради станот за складирање.Држи пијалоци постудено подолго и рацете за да се исуши.Помага во спречување на површината штета од ограничување на кондензација.Графички е издржлив винил преносот на топлината испечатени на 1 страна.

Особините