.

3 Пакет - 12 оз Тенок Сјајот Изолирани Може да Кулер, Слаби Може да Носителот Ракав за Тешко Seltzers, Тенок Пива, Високи Пијалоци, Пена, Празно, Божиќ

3 Пакет - 12 оз Тенок Сјајот Изолирани Може да Кулер, Слаби Може да Носителот Ракав за Тешко Seltzers, Тенок Пива, Високи

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 ПАКЕТ - со i Kandi Продавница ОСВЕТЛЕНА Божиќ 3 Пакет вклучува 2 црвен сјај и 1 зелен сјај изолирани neoprene пена тенок може да кулер ракави за тешко seltzers и тенок пива и вина.Овој оглас е збир на три.ЗА ТЕНОК ЛИМЕНКИ САМО - Одговара на повеќето популарни 12 оз тенок може да хард seltzers, пиво, вино, енергетски пијалаци и пенливи води.SIP ВО СТИЛ - Искра и да пиете на вашиот омилен зачинети seltzers во стил на вашиот следен роденден девојка е на патување, забава или плажа ден.Додадете забава винил decal велејќи или графички.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ ТЕШКО SELTZER ЛАДНО Држи вашиот хард seltzer или било пијалок во слаби може да постудено за подолго додека останатите пот слободни и температура неутрален од надвор за лесно зафат.СЈАЈОТ ЗАВРШИ - Може да носители се заврши во сјај.ПРОВЕРЕТЕ ја НАШАТА ВИДЕО - Слики едноставно не можат да направите сјај и искра правда, проверете ја нашата видео!DIY винил графика може да се додаде на овие може да ладилници.Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала количина на вирусот по отворањето на вашиот пакет, но после тоа, постои малку да нема пролевање.СОВРШЕН ПОДАРОК - Смешно поговорки, направи големи подароци за Божиќ, родендени, забави, настани, пловењето, девојка патувања, патувања, одмор, tailgating, bachelorette партии, или како подарок за вашите пријател, bestie, девојка, жена или мајка која сака тешко seltzers.CUSTOMER SERVICE - Ако имате било какви прашања, прашања или коментари, ве молиме да допрат до нас (i Kandi Продавница) во секое време на .Ние ги сакаме вашите повратни информации!. 12 оз сјајот тенок може да ладилници.

Особините