.

VARANO Мека Книги со Teether за Бебиња, ги Допрат и да се почувствуваат Крпа Книги за Бебиња, мали Деца&Деца Раниот Развој - Бебе Играчки & Подароци за 0-3, 3-6, 6-12 Месеци, 1-3-годи

VARANO Мека Книги со Teether за Бебиња, ги Допрат и да се почувствуваат Крпа Книги за Бебиња, мали Деца&Деца Раниот Развој

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мора да се За Секое Дете : во Потрага за ангажирање, стимулирање играчка која ќе го задржи вашето бебе да се забавуваат за време на автомобил дискови или додека патуваат?Би ви се допаѓа да изненади вашето дете со единствена роденденски подарок кој се ангажираат нивната имагинација и има наставата цели?На VARANO мека книги за бебиња се токму она што ви треба!.Безбедноста на Прво : Овие бебе допрат и да се почувствуваат книги се изработени со врвен квалитет, високо трајни полиестер, не-BPA кожата пријателски материјал со нетоксични бои што е правилно завршена, нема груби рабови, е машина перат и гарантирано да го издржат тестот на времето.Тоа е квалитет бебе книга.Учење Направи Забава : Овие чупка книги за бебиња се одличен прилог на вашето бебе е играчка за собирање, природно стимулирање на нивниот мозок функции, имагинација и креативност, поддршка на фината моторика вештини, учејќи ги боја за признавање и различни животни во забавен начин!.Сетилните Играчка : Кој чупка хартија, ултра богат со вибрации бои, симпатична животно слики и мека, пријатна текстура, ова платно книга е совршен сензорни играчка за доенчиња и мали години, промовирање на читање и што ќе ви овозможи да се трошат на квалитетот на родител-дете време, од суштинско значење за раните фази на развој.Тоа е убаво играчки за 6 месеци стара.A Thoughtful Присутни : Цел на Varano детските книги како играчки за 6 месеци стари, момчиња и девојки, или како внимателен бебе туш присутна за наскоро ќе биде мајка, и можете да бидете сигурни да се победи нејзината благодарност!Одличен избор за прв роденден години, Божиќ или други специјални прилики!.

Особините