.

Количка За Автомобил Лаптоп Стојат Свитлива Столче/Воланот Лаптоп/Лаптоп Фах Табела Храна/Пијалок Носителот Стојат

Количка За Автомобил Лаптоп Стојат Свитлива Столче/Воланот Лаптоп/Лаптоп Фах Табела Храна/Пијалок Носителот Стојат

DEN 1103.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На лесни градежни го прави лесно да се носат или се чува во задното седиште џеб додека не е во употреба.Преносни пати до автомобил мулти послужавник.Мулти-функционални, можат да бидат монтирани на воланот, асистент седиште и седиште назад.Овој производ може да ги стави на воланот или задниот дел на автомобилот седиште во секунди без да се расправаме.Работи како пишување на маса или како платформа за вашиот лаптоп компјутер.Дизајн совршен, моќен, лесно да го инсталирате, лесно отстранување, високо-квалитетни материјали.

Особините