.

TOOLCRAFT 1061800 Цилиндрични Завртки М2 8 mm Хексадецимален DIN Приклучок 912 Нерѓосувачки Челик А2 Пакување од 100

TOOLCRAFT 1061800 Цилиндрични Завртки М2 8 mm Хексадецимален DIN Приклучок 912 Нерѓосувачки Челик А2 Пакување од 100

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

TOOLCRAFT 1061800 Цилиндрични Завртки М2 8 mm Хексагонални DIN Приклучок 912 Нерѓосувачки Челик А2 Пакување од 100. Содржина : 1 точка.Цилиндар на главата завртки.Карактеристики : цилиндрични завртки DIN912 А2, хексагонални приклучок, димензии M2x8. Технички податоци : Пакување : 100 pc(s) Диск (алатка) : хексагонална внатрешните страни, Завртка главата облик : цилиндрични главата, Должина : 8 mm Материјал : нерѓосувачки челик, DIN стандард (завртка) : DIN 912, Материјалните својства : А2 · Нишка големина : M2 · Завртка тип : М2. (категоризација) : цилиндрична завртка.

Особините