.

Glvaner 1/4-20 x 2 (25 компјутери) Копчето Главата Штекер Кап Завртки Завртки Црна Оксид Заврши 10.9 Одделение Легиран Челик Целосна Нишка

Glvaner 1/4-20 x 2 (25 компјутери) Копчето Главата Штекер Кап Завртки Завртки Црна Оксид Заврши 10.9 Одделение Легиран

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тема Големина : 1/4"-20; Конец Теренот : 20 TPI; Конец Должина : 2 инчен;.Материјал : 10.9 Одделение од легиран челик и црна оксид заврши, поголема сила од не ' рѓосувачки челик и да се обезбеди добра corrioion отпорни во сува околина.Пакет : 25 Парчиња; Ален Хексадецимален Диск Големина : 5/32".Глава Дијаметар : 0.42 инчен; Глава Висина : 0.13 инчен; Чувствуваат слободни да не контактирате ако немате идеја за она што големината да се избере.Чисти и светли копчето главата направи идеален користи во мебел, 3 D принтер проекти и други затворен или отворен проекти.Вие исто така може да се најде на исти хексадецимален завртки, locknuts или прирабница хексадецимален ореви во нашата продавница со многу разумна цена.

Особините