.

5/10/20/50 Компјутери Хексадецимален Socket Countersunk Flat Head Завртки М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Одделение 10.9 304 од не ' Рѓосувачки Челик (Боја : Јаглероден Челик, Големина : 3мм)

5/10/20/50 Компјутери Хексадецимален Socket Countersunk Flat Head Завртки М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Одделение 10.9 304 од

DEN 1747.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сликата е само за референца,ве Молиме да ги купите на соодветните изберете од големини се покажува,Секој модел содржи само една големина завртка.Хексагонални штекер рамна глава завртка се направени на 304 нерѓосувачки челик,Висока цврстина, без деформација.Стандард внатрешните хексагонални, целокупната мазна и брус-слободна, тоа не е лесно да се лизга во процесот на инсталација, можете да ја користите алатката за да инсталирате брзо.Длабоко тема дизајн : дрво, завртки со длабоко тема дизајн обезбедува добро држење на моќта во различни шуми и вештачки материјали,не лента лесно.рамна глава завртки со добро држење на власта одговара за многу дрво и DIY работни места,сврзувачки елементи за мебел и кабинет индустрија.Сертификација : CEDIY Материјали : Woodworking Screw Тип : Машина Screws Model Број : М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 Material : Јаглерод Steel Dimensions : M2*6 Drive Стил : Хексадецимален Socket Head Стил : Flat Package : Под 50 Pcs.

Особините