.

Кујна Шарки, Шарки Лесно да се Инсталира Силна носивоста за ТВ Кабинети за Луѓето за Кујната Кабинет

Кујна Шарки, Шарки Лесно да се Инсталира Силна носивоста за ТВ Кабинети за Луѓето за Кујната Кабинет

DEN 1730.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ вклучува 3 шарки и 24 навртки, и 1 шарки и 8 завртки е поставена.Производот треба завртка за да се поправи, а тоа е цврста и силна, и со силна носивоста.Ова е 165-180 степен шарки, ве молиме внимателно да се измери на врата завртување и дупка проред да се прават производот погоден за вас.Идеален за употреба на кујната кабинет врати,гардероба,ТВ кабинети, bookcases, вино и други луксузни вратата конекција.Монтажа завртки вклучени, лесно да го инсталирате, со шрафцигер.Совршен за да се замени старите шарки или инсталирате на вашиот нов кабинети.Функција : 1. Ова е 165-180 степен шарки, ве молиме внимателно да се измери на врата завртување и дупка проред да се прават производот погоден за вас.2. Идеален за употреба на кујната кабинет врати,гардероба,ТВ кабинети, bookcases, вино и други луксузни вратата конекција.3. Монтажа завртки вклучени, лесно да го инсталирате, со шрафцигер.Совршен за да се замени старите шарки или инсталирате на вашиот нов кабинети.4. Производот треба завртка за да се поправи, а тоа е цврста и силна, и со силна носивоста.5. Производ вклучува 3 шарки и 24 навртки, и 1 шарки и 8 завртки е поставена.Спецификација : Предмет Тип : 165-180 Степен Hinges Material : Iron Function : Нема отворање зглоб, лесно да се use Surface Третман : Electroplating Single Големина : Прибл. 10.2 x 5 x 3.8 cm / 4.02 x 1.97 x 1.5 во (прирачник за мерење, за повикување само) Пакет Листата : 3 x Hinges24 x Завртка(еден шарки и 8 завртки е поставена).

Особините

Item Type:
165-180 Degree Hinges
Material:
Iron
Function:
No opening hinge, easy to use
Surface Treatment:
Electroplating
Single Size:
Approx. 10.2 x 5 x 3.8cm / 4.02 x 1.97 x 1.5in
(manual measurement, for reference only) :
Package List:
3 x Hinges24 x Screw :
(one hinges and 8 screws is a set) :