.

Lynn Залив SH4-18 Suffolk Стил Врвка за Зглоб Поставување, 18-Инчен Плоча Планината

Lynn Залив SH4-18 Suffolk Стил Врвка за Зглоб Поставување, 18-Инчен Плоча Планината

DEN 3932.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поцинкуван и прав обложен челик.Доаѓа со црна нерѓосувачки челик, дрво завртки. 4 Шарки : 18-Инчен x 1 1/2-Инчен. 1-Инчен Форумот.Опис На Производот Suffolk Стил Врвка За Зглоб Поставување На 18-Инчен Плоча Планината.Од Производителот Suffolk Стил Врвка за Зглоб Поставување на 18-Инчен Плоча Планината.

Особините