.

uxcell Вратата на Плакарот Кабинет Свитлива Метал Шарки, 1.3, 2 Дел

uxcell Вратата на Плакарот Кабинет Свитлива Метал Шарки, 1.3, 2 Дел

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Вратата Зглоб;Материјал : Метал.Боја : Бронзени Тон;Рамен Отвори Големина : 8.2 x 3.2 cm / 3.2" x 1.3" (W*L).Укината Големина : 3.2 x x 4.5 4.5 cm / 1.3" x 1.8" x 1.8" (L*W*T);Монтажа Дупка со Дијаметар : 5.8 mm / 0.23".Тежина : 68g.Пакет Содржина : - 2 x Вратата Шарки. 2 парчиња месинг тон метал свитлива вратата шарки, со висок квалитет, долго време за користење, лесен за инсталација.Ротација дизајн, погоден за домашна канцеларија ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, итн.

Особините