.

Кингстон Месинг BA1755C Наследство Сапун Јадење Носителот, 5-1/2-Инчен, Полиран Хром

Кингстон Месинг BA1755C Наследство Сапун Јадење Носителот, 5-1/2-Инчен, Полиран Хром

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

5-1/4" Ергономски Дизајн.Месинг/Порцелански изградба.Наследство Дизајн.Координатите Совршено Со Наследство Колекција. 2-1/2" База.Додадете софистицираност и препознатлив стил на вашиот бања со овој Кингстон Месинг ѕид сапун јадење.Лесно да се инсталира на ѕидот во непосредна близина на вашата када, ова јадење е дизајниран да лесно стигнат до сапун и да се обезбеди почиста бања.Додека embellishing традиционален стил, одговара со овој додаток со вашиот други полиран хром бања тела.Никогаш не пропуштајте детали кога ќе се координираат вашата бања простор.Кингстон нуди казанчето држела во стилови и бои за да ја заврши својата соба.Нашите казанчето држела се изградени од цврст месинг, така што тие се чувствуваат како убаво да се користи како тие изгледаат украсување на вашиот резервоар.Кога велиме секој детал, тоа значи дека секој последен еден.Кингстон нуди стил и заврши натпреварот четка за заби и гимнастик на сопствениците.Бидете сигурни дека вашите четки за заби и исплакнете чаши се од патот и се чуваат чисти, додека останатите погодно дури и на повеќето побрзаа денови се подготвува.Кингстон нуди повеќе туш завеса род опции во голем број на бои.Дали сакате едноставен директно прачка, или сакате хотел-стил криви прачка за екстра лактот соба ние ги имаме во голем број на бои за да одговараат на вашите тела и стил.Туш завеса прстени се еден од оние кои често се занемаруваат компоненти кои го сочинуваат совршено одговараше suite.Нашите туш завеса прстени функција валчести лежишта за да се обезбеди непречено завеса движење и доаѓаат во нашето најпопуларните бои.Никогаш не дозволувајте некој ситни детали го одвлекува вниманието од вашиот дизајн цели, а нека им служи за подобрување на нив.

Особините