.

YYURUYI Хотел Сапун Сад, Бања, Тоалет, Транспарентна Пластика, Не-Перфорирани, Не-Означување, Леплива Лепило Сапун Јадење, Трајни и Носат-Отпорни, Сапун Носителот, Погод

YYURUYI Хотел Сапун Сад, Бања, Тоалет, Транспарентна Пластика, Не-Перфорирани, Не-Означување, Леплива Лепило Сапун Јадење,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо-квалитетни материјали.Висок квалитет, анти- ' рѓа, не е лесно да исчезнат или да се прекине.На домот и великодушни дизајн покажува вашиот вкус.Лесно да се инсталира и тешко да се повлече надолу.силен и здрав.На трајни структура на сапун сад обезбедува траен квалитет, елегантен и луксузен дизајн, и рационализација изглед.Водоотпорен третман, се повеќе издржливи.Складирање : вдлабнати да се спречи сапун и други предмети од лизгање надвор и да се задржи на сапун кутија чисти.На домот и великодушни дизајн покажува вашиот вкус.Сапун решетката е совршен за кујна или купатило.Единствена форма дизајн е погодна за исклучителна декорација на било countertop.Многу погодна за тушеви, бањи, кади, countertops, кујни, итн.Услуги на клиентите : Ние сме посветени да ги задоволат потребите на клиентите и создавање на добри производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговори во кратко време.Подолг живот.Кујната, исто така може да се користи.Удобен декорација за бања и кујна, додавајќи симпатична елементи на вашиот home Place тоа во секој агол на бања и кабинет.Мулти-цел, сапун, сунѓер, четка, итн.Лесно може да се чуваат.Име на производ : сапун holdermaterial : plastic Size : 113*108mm Features : здрави и еколошки, носат-отпорни, и durable Suitable за бања и kitchen Product карактеристики : безбедни и здрави материјали.Направени од високо-квалитетни материјали, многу durable Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : сапун носителот *1 (овој производ не содржи други предмети).

Особините