.

Сојузничките Месинг 2032T-CA-Континентална Колекција Ѕид Монтирани Носителот со Пресврт Акценти Сапун Јадење, Антички Бакар

Сојузничките Месинг 2032T-CA-Континентална Колекција Ѕид Монтирани Носителот со Пресврт Акценти Сапун Јадење, Антички Бакар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој уникатен сапун јадење бар во облик на убаво.Сите додатоци се направени со месинг материјал.Висок квалитет со најдобра цена.Идеален придружба на вашиот сапун барови.Лесно да се инсталира и тешко да се процени.Проверете го нашиот нов бања стоки колекција!Сите овие елементи се направени од цврст месинг која обезбедува висока издржливост на своите корисници крајот и произведен во согласност со претходно дефинираните стандарди за квалитет и норми.Сапун Јадења во сојузничките месинг произведуваат луксуз во секој гостин бања оркестарот, без разлика дали на овална, кружни и правоаголни дизајни обезбедува на резолуцијата вие изгледа желба за својата суета.Овие Сапун Јадења се надалеку барани во светот.

Особините