.

keebgyy 4pcs самолепливи Casters Тркала 15mm Макара за Чување корпата за Ѓубре, Без Бучава Не Нула, Оптоварување 8 kg

keebgyy 4pcs самолепливи Casters Тркала 15mm Макара за Чување корпата за Ѓубре, Без Бучава Не Нула, Оптоварување 8 kg

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[ 15mm CASTORS ] : дијаметар на овој рициново е само 15mm, Секој рициново има 2 како мали тркала, кои само може да слајд во една насока.Тоа не е универзален тркала. [ ВЧИТУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 8 KG ] : товарот капацитет на оваа рициново е 8 KG, иако е мала, но многу силна, тоа може да се лизга лесно да се движат вашиот складирање кабинет. [ АБС МАТЕРИЈАЛ ] : Употреба на високо-квалитетна ABS материјал, тоа не ќе возраст и се топи како гума, ниту пак ќе рѓа како метални, давајќи им внимание на леснотија и издржливост. [ SELFlf-ЛЕПИЛО ДИЗАЈН ] : мебел рициново усвојува самолепливи дизајн, нема потреба да стиска дупки, без завртки, само се држи каде што треба, и ќе може да се добие лесно лизгање складирање кутија. [ ДОМАЌИНСТВО ] : Ова рициново е погоден за мали апарати за домаќинство мебел, чување на кутии, полици, мобилни складирање кутии под креветот, цвет садови, ѓубре лименки, итн., и може да се користи во кабинети.Features: - ABS материјали, носат-отпорни, и издржливи, има долга-терминот сопственост - Лепило дизајн, инсталиран на дното кутија, не комплициран процес - Нема бучава и гребнатини, Овие резервни casters ви овозможи да тече мирно и тивко без да се прави остри звуци, и да се обезбеди дека ќе dona€т нула или да ја напуштат марки на било која површина - Погодна за разни видови на чување на кутии, што го прави полесно да се move Specifications : Боја : Бела, Blue Material : ABSSize : 4.5x2.2x1.5cm Load-имајќи капацитет : 8 KGPackage се Вклучени : 4 x Складирање Кутија Pulley Notes : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Особините