.

EuisdanAA Канцеларија Стол Рициново Тркала 1 Најлон со 360 степени Врвот Плоча 22LBS Капацитет за Мебел Коли Workbench, Црна, Пакување од 2(Ruedas giratorias став sillas oficina de, nailon de 1 pulgada ко

EuisdanAA Канцеларија Стол Рициново Тркала 1 Најлон со 360 степени Врвот Плоча 22LBS Капацитет за Мебел Коли Workbench,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Size] Тркала Кол : 29mm / 1 Инчен; Капацитет : 10kg / 22 LBS по воланот. [Монтажа Големина] - Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16 Инчен; Дупка Центар Растојание : 20mm x 20mm / 0.79 Инчен x 0.79 Инч. [Материјал] - На рициново тркало се направени од најлон, тоа ролни мирно и тивко. [Карактеристики] - Еластичност, цврстина и трајност.Тркалање на сите видови на подови, вклучувајќи конкретни кат, теписи, плочки на подот, дрво кат, и чеша кат([Características] - Elasticidad, dureza y durabilidad.Rodando sobre todo tipo де pisos, incluyendo piso де concreto, alfombras, piso де baldosas, piso де madera y piso де pizarra. [Примена] - Добар casters за мали опрема и мебел, како што се маса, растенијата стојат, публикации, чевли за отпадоци, workbench, кабинет, количка, количка([Aplicación] - Buenas ruedas став equipos y muebles pequeños, комо меса, soporte став plantas, estantería, zapatero, банко de trabajo, gabinete, carro, carro.Euisdan AA Канцеларија Стол Рициново Тркала 1" Најлон со 360 степени Врвот Плоча 22 LBS Капацитет за Мебел Коли Workbench, Црна, Пакет на 2 Features Smooth Silent Sturdy Durablecasters имаат различни материјали, различни димензии и различни товарот капацитети, ве молиме да го изберат правото рициново според вашиот needs The рициново тркала работат добро на глатки и рамни површини, како што се бетон кат, теписи, плочки на подот, дрво кат, и чеша floor As средство за транспорт, casters се дизајнирани за да се поврзете на дното на поголем објект за да го поместите објектот за да се подобри вашата работа efficiency According на различни инсталација методи, вртливата casters може да бидат поделени во следниве видови : топ плоча фитинзи, болт дупки, навој иглички, или plug-in иглички.Applications Great Replacement Use за замена на рициново воланот што е тешко, груба или damage Wide Applications Good casters за мали опрема и мебел, како што се маса, канцеларија стол, растенијата стојат, публикации, workbench, кабинет, количка, trolley Create Convenience Help се движи вашиот мебел или други предмети лесно.Повеќе, можете да DIY на полица или мала количка за кујна складирање, се создаде голем број на погодност за подобра life Description во Spanish Ruedas giratorias став sillas oficina de, nailon de 1 pulgada един placa супериорен де 360 grados, capacidad де 22 libras став carros де muebles, банко de trabajo, гора, paquete де 2[Tamaño] - Diámetro де ла руеда : 29 mm / 1 pulgada; Capacidad : 10 kg / 22 LBS por руеда[Tamaño де montaje] - Diámetro del orificio де montaje : 4 mm / 0,16 pulgadas; Distancia del centro del agujero : 20 mm x 20 mm / 0,79 pulgadas x 0,79 pulgadas[Материјал] : la руеда giratoria está hecha де nailon, руеда suave y silenciosamente[Características] - Elasticidad, dureza y durabilidad.Rodando sobre todo tipo де pisos, incluyendo piso де concreto, alfombras, piso де baldosas, piso де madera y piso де pizarra[Aplicación] - Б.

Особините