.

4 инчен Тешки Casters Оптоварување 1800lbs,Lockable Имајќи Рициново Тркала со Сопирачки,Вртливата Casters за Мебел и Workbench,Сет од 4 (Слободен Завртки)

4 инчен Тешки Casters Оптоварување 1800lbs,Lockable Имајќи Рициново Тркала со Сопирачки,Вртливата Casters за Мебел и Workbench,Сет

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тркалата направени од најпопуларните Не-Означување полиуретан гума тип,апсорбира шок и вибрации.Топката лого и двојно заклучување донесе max вчитување капацитет и безбедност.Вртливата casters ротира 360 степени, што го прави вртење на парење опрема е можно, добро Е за транспорт на светлината мебел и прикажува тивко и безбедно.Челичните конструкции во " актива тело е исклучително тешко носи и отпорни на нечистотија, 1200 кг капацитети за пакување од 4, Имајќи Тешки.На тркала и може да се користи за мноштво на апликации Вклучувајќи : Лет Случаи, Инструмент Случаи, Екранот / Изложба Опрема, Dollies, Алатка Кутии, Светлина Машини, Опрема Стои, Мобилни Workstations, Звучници, Кабинети, Стои, Засилувачи, Електрични Куќишта, Мебел и сл.Ако не сте задоволни, исклучително тивок и менаџирање тркалање тркала некогаш сте се користат, ние ќе ви даде 100% наплата во рок од 90 дена од купувањето.Нашата визија, мисија и вредности се базираат на корисниците доверба.Ние ги донесуваат најновите технологии и иновации, подобрување на капацитети, и користат различни типови на тестирање на инструменти за да се произведе state-of-уметноста тркала и casters.Ужива солидна репутација меѓу клиентите, ние сме горди да се биде во можност да им понуди квалитетни производи со сигурен сигурност.Нашите casters се безбедни за сите кат видови ( ламинатни, дрво, плочки, стакло, тепих, бетон, мермер и многу повеќе..).Вие не ќе мора да се грижите за поседување марки на вашата кујна, плочки, ламинат или дури и да биде загрижен за тоа што вашиот скапи тепих се chewed од низок квалитет на castors.

Особините