.

30 Инчен Headband Перика Длабоко Бран Човечка Коса, Перики Никој Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Коса Машина Направени Перики Кадрава Коса Headband

30 Инчен Headband Перика Длабоко Бран Човечка Коса, Перики Никој Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица

DEN 4494.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите суровини се необработени вистинска човечка коса, можете да го исправи тоа, боја на тоа како ви се допаѓа.5 Инч), Со Еластичен Headband и 4 Чешли Наоколу.Ќе Добиете Една Човечка Коса Headband Перика, Еден Перика Капа И Едно Парче Случаен Боја Headband.Можете Да Aslo Направи конска опашка или Пунџа.Ние посветени на производство на човечка коса со висок квалитет.A : Тоа зависи од вашата одржување (општо 6-12 месеци).Издржлив, Лесен за да ја Прилагодите, Носат Удобно се Вклопуваат за Повеќето Луѓе.Па Ние Ви Препорачуваме Да Не Ја Покријат Косата Кога Ќе Го Носат Вашиот Headband Перика, Покажуваат Вашиот Сопствен Вистински Косата.Можете Да Ја Боја, Erm, И Исправете Вашата Коса Како Ви Се Допаѓа.МАТЕРИЈАЛ НА HEADBAND ПЕРИКИ : 100% Необработени 9 A Бразилецот Човечка Коса, Перики, Свиленкаста, Мека, Не Јазли, Малку Пролевање.КОСА, ПЕРИКИ КАПА ПРОЦЕС : Просечна Големина Капа 22.Перики Одделение : 9 A Одделение.Косата Густина : 150% Густина, Доволно Е Полна.Headband перики човечка коса длабоко бран детали.Q2 : Ќе пролевање и метежот?.Зошто да се одбере headband перика човечка коса?.НИКОЈ ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ ПРЕДНОСТИ : Нови Glueless Длабоко Бран Headband Перика, Дизајниран да го Покаже својата Природна Косата, Магија Лента Дизајн Го Прави Лесно да се Носат.

Особините