.

Чиста Стил Голема Капа Перика Боја GL 6-30 МАХАГОНИ - Gabor Перики 8 Должина Eyelash Bang Мека Слоеви Лицето Обликување Flexlite Синтетички Чипка Пред Monofilament Дел Пакет MaxWigs Hairloss Кни

Чиста Стил Голема Капа Перика Боја GL 6-30 МАХАГОНИ - Gabor Перики 8 Должина Eyelash Bang Мека Слоеви Лицето Обликување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чиста Стил Голема Капа Перика Боја GL 6-30 МАХАГОНИ - Gabor Перики 8" Должина Eyelash Bang Мека Слоеви Лицето Обликување Flexlite Синтетички Чипка Пред Monofilament Дел Пакет Max Wigs Hairloss Книшка.Flexlite Синтетички Влакна - лесен, парична казна, 24-denier влакна кои ја елиминира тежина и волумен без да се жртвува покриеност.Прозрачна бои нудат мулти-димензионална нијанси создадени од страна мешање тон на ѕвонење нијанси за да се создаде брилијантна бои кои се на совршен баланс на суптилен длабочина и природен изглед на моменти.Моделот покажува GL8/29 ЛЕШНИК, но на листата е за GL 6-30 МАХАГОНИ.Голема Капа - Чиста Чипка Пред се Речиси невидливи чиста чипка пред тоа ви дава природен изглед на косата и неверојатни off-the-лице стил флексибилност.Сомот-Наредени Уво Табовите и Продолжен Напв - Содржи жица кои се наведнува да се приспособат на обликот на вашите храмови.Изградени со мека, сомот материјал за дополнителна удобност.Коса Должина : Пред 8" Круна 8" Страни 5.5" Назад 8" Тилот 3.5".Тежина 3 мл.Чиста Стил Големи Capby Gabor е несомнено класичен и неверојатно разновиден.Светлина eyelash бенг и меки ткива се скроени да се монтира на лицето за да изгледа дека е елегантен и полиран.Лични Одговара Капа Изградба на располагање во Голем Capand големи.Овој стил е дел од Gabor Луксуз и Падот 2016 Година Колекции.Мазна, полиран silhouettes добредојдовте Падне со софистициран стил.Мојот салон за убавина-дизајни инспирирани нека жените трошат помалку време primping и повеќе време за уживање во сезоната.Френк Campanella, Професионален Стилист & Дизајнер за Gabor Перика Колекција Чиста Стил Голема Капа Перика Боја GL 6-30 МАХАГОНИ - Gabor Перики 8" Должина Eyelash Bang Мека Слоеви Лицето Обликување Flexlite Синтетички Чипка Пред Monofilament Дел Пакет Max Wigs Hairloss Книшка.

Особините