.

Краток БОБ Брановидна Перика Т Чипка Перики Црна Микс Русокоса Рамо Должина Средниот Дел Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата Кратко Перики За Жените(4H2

Краток БОБ Брановидна Перика Т Чипка Перики Црна Микс Русокоса Рамо Должина Средниот Дел Синтетички Отпорни на Топлина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Косата Стил : Краток БОБ Брановидна Перика 2.Губење На Материјал : Синтетички Отпорни На Топлина Влакна 3.Перика Густина : 150% Density4.Боја На Коса : Црна Микс Кафена, Црна Микс Русокоса 5.Капа Големина : Средна Големина Перика Капа За Да Одговараат На Вашите Head6.Употреба : Dailyuse,Канцеларија,Перформанси,Забава,Свадба,Одмор,Фестивали.Cosplayetc.7.Употреба : Секојдневна Употреба, Канцеларија, Перформанси, Забава, Свадба, Одмор,Фестивали, Cosplay Итн.8.Губење На Употреба : Брзо Плетење Е Пресврт, Пресврт Кутија Mambo, Хавана,Senegalese Плетенка, Пресврт, Итн.9.Напомена : Сите Фотографии Се Во Вид На Снимање, Но, Поради Thecolor Се Појави Разлика Од Различни Екранот На Мобилниот Телефон На Екранот, Таму Ќе Beunavoidable Боја Разлики Понекогаш.

Особините