.

Ideashop Машко Куче Пелени, 3 ЕЕЗ Перат Машко Куче Обвива Обновливи Стомак Обвива за Машките Кучиња Куќи Puppies(Голема - 17.3- 21.3 Половината)

Ideashop Машко Куче Пелени, 3 ЕЕЗ Перат Машко Куче Обвива Обновливи Стомак Обвива за Машките Кучиња Куќи Puppies(Голема

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ideashop Куче Обвива : Ова пелена е погодна за необучени puppies, парализиран кучиња, кучиња кои страдаат од excitatory мокрење или уринарна инконтиненција, стари кучиња, итн.Тоа носи погодност за нивниот живот и да решава проблеми.Постојат три различни бои, можете да додадете малку боја за вашето домашно милениче.Големо Куче Пелени : Многу погодна за машките кучиња со половината обемот на 17.3 инчи да 21.3 инчи.Ве молиме мерка вашето куче е половината обемот директно во предниот дел на hind нозете за да се обезбеди подобро се вклопуваат.Удобно и Лесно да се Апсорбираат : Ние користете мека двојно-layer микрофибер абсорбента внатрешната подлога, вашето куче ќе биде многу удобно да се користи, и лесно да се апсорбираат, може да се задржи миленици сува.Дише мрежа крпа може да се направи куче се чувствуваат непријатно.Прилагодливи и Течење-Доказ : Нашата магија појас може да биде забрзана брзо, едноставен и лесен, и може да се прилагоди на соодветна големина според кучето е половината турнеја.Еластичен рабовите од двете страни се спречи истекување на течен, која може да се задржи тепих и троседот сува.Рециклираат и Машина Перат : Нашата машко куче стомак се заврши може да се рециклира цело време, намалување на отпадот, и е повеќе економски и еколошки од пелени за еднократна употреба.Не само што може да се мијат со рака, но исто така може да се мијат во машина за перење за слободни вашите раце.

Особините