.

Домашно милениче Пелена за Обновливи Измет Џеб Пелени за Папагал Гулаби Cockatiel Розова L

Домашно милениче Пелена за Обновливи Измет Џеб Пелени за Папагал Гулаби Cockatiel Розова L

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Миленичиња пелени дизајниран со животински модел, убава лак вратоврска, внатрешниот џеб, еластична бенд и тока, поубав да се носат.Нашите папагал лет одговараат е погодна за папагали и други s од слична големина.На eusable пелена е направен на памучна крпа, која е мека, перат, 3 модели на располагање, розова, ананас, бостан.Оваа пелена нема да влијае на одење и летање на s, тоа може да се спречи вашиот s од peeing насекаде.На cockatiel облека е еднократно и перат, тоа може да се користи повеќе пати.

Особините