.

Oyalma Милениче Санитарни Физиолошки Панталони Куче Пелена Перат Женско Куче Шорцеви Гаќи Менструација Долна Облека Милениче Кратко - Black - S

Oyalma Милениче Санитарни Физиолошки Панталони Куче Пелена Перат Женско Куче Шорцеви Гаќи Менструација Долна Облека Милениче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добар избор за да се задржи вашето куче здравје.Лесно да се носат и полетување.Еластична бенд може да се прилагодува големината на твоите кучиња.Меки ткаенини материјал ќе го направи вашето куче да се чувствуваат удобно.Големина.Опис на производот : име на Производ : Куче Кратко Санитарни Физиолошки Менструалниот Diaper Color : розова боја, црна, жолта, gray Material : Добар квалитет Fabrics Types : Машки тип и женски type Size : XS,S,M,L,XLFeature : Добар избор за да се задржи вашето куче health Easy да носат и да ги преземат off Elastic бенд може да се прилагодува големината на вашиот dogs Soft ткаенини материјал ќе го направи вашето куче се чувствуваат comfortable Size XS Половината од 15-20cm/5.9-7.8" S Половината 25-30cm/9.8-11.8" М Половината 35-40cm/13.7-15.7" L Половината 40-45см/15.7-17.7" XL Половината 50-55cm/19.6-21.6"Пакет се вклучени : Еден piece Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.Имајте пријатен ден!.

Особините