.

Пелена Кеси Ранци Mummy Ранец со Гроздобер Америка Знаме Патување Лаптоп Daypack

Пелена Кеси Ранци Mummy Ранец со Гроздобер Америка Знаме Патување Лаптоп Daypack

DEN 1919.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи - Висок Квалитет Водоотпорен Оксфорд ткаенина Материјал,три страни печатење.Стилски Дизајн - 11 инчен (L) x 7 инчен (W) x15.7 инчен (H);главен капацитет на кеса, 2 странични џебови, 1 пред zip џеб, во внатрешноста 8 мали складирање оддел, мулти-џеб дизајн, од страна на патент, лесно да се земе.Мала Тежина и Пространа - платно беше во мала тежина.И на ранец не мора премногу непотребни прегради, но само неопходните џебови.Се обиде најдобро да се направи торба едноставна, но корисно.Флексибилни Ремени - ранец е поместена прилагодливи ремени кои го прават тоа се удобни за носење, и перница со висока пропустливост материјал.Повод - Совршени за на отворено,ден патувања, одмор, патување, ден скокање, образование, логорување и шопинг.Овој ранец е лесен носат-отпорни, најлон ткаенина и платно мека задниот панел, висок квалитет на метал мазна патент;Повеќе џебови дизајн направи вашите продукти се постават во торба систематски.Што може да се користи во секоја прилика и издржливи доволно да се одржи голем број на книги, која е погодна за тинејџер, исто така, може да се користи како обичните кеси за дами.Можете да ја однесе на училиште, колеџ, шопинг, велосипедизам, патување, запознавање, итн.

Особините