.

Пелена Торба Ранец за Мајка Водоотпорен Голем Простор Капацитет на Организаторот на Патувањето Преносни За Новороденото Девојче Момче Девојки, Момчиња, Деца Беби?

Пелена Торба Ранец за Мајка Водоотпорен Голем Простор Капацитет на Организаторот на Патувањето Преносни За Новороденото

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. **Големи Пелена Кеса** големина : 10.6 x7.0 x 16.5 инчи; Јачина : 25 L;Тежина : 1.4 Lb.Голема Пелена Торба со 13 внатрешни изграден со Полнење преку USB Порта за да им помогне да ја дополните вашиот мобилен телефон за да одат на пригоден начин. **Пространа Пелена Торба Организатор** може да се добие добро-обложени прегради да се задржи одделени влажни и суви пелени, шишиња, пелена облека; странични џебови за бебе брише, чадор, пиење шишиња или повеќе; 2 изолирани џебови за 4-9oz шишиња; супер лесен поглед и лесно се постигне преку широко отворена уста и патент на грбот. **Qualfied Пелена Кеса** Направени од издржлив и водоотпорен материјал, наместо на twill полиестер бебе-торба; со не-протриване крои засилен шевовите во рамото ремени и да се справи; водоотпорен надвор слој и 2 водоотпорен оддел за влажна крпа, често се користи bibs или пелени.За период чистење ние ви препорачуваме рацете се мијат не машина, не грижете се за бледнее и crumple. **Разноврсна Пелена Бебе-торба за тато и мама** Оваа Торба е уредни дизајн со повторното користење прегради, така што тоа одговараат и тато и мама за двете девојчиња и момчиња кога и whereever можете да го искористите како на travlling шопинг вечера или едноставно викенд пикник во паркот на отворено.

Особините