.

LIANGJUN Пластични Палети Лесни Палета Добра Вентилација Дише Мрежните Преносни во Комбинација, Магацин, Балкон (Боја : Сина-1pack, Големина : 100x60x5cm)

LIANGJUN Пластични Палети Лесни Палета Добра Вентилација Дише Мрежните Преносни во Комбинација, Магацин, Балкон (Боја :

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

▶Материјал : Полиетилен, мала тежина, анти-стареењето, долг живот. ▶Карактеристики : водоотпорен, сонце-доказ, не-исчезнува, носат-отпорни, ладно отпорни, силен капацитет на носивост. ▶Димензии : должина x ширина x висина -100x60x5cm (види димензија цртање). ▶Лизга отпор на површината : Усвојување униформа не се лизга честички за да се спречи товар од лизгање и да се подобри безбедноста и стабилноста. ▶Идеален подрум или гаража, продажбата на екранот, мансарда, гаража или складирање речиси насекаде.

Особините