.

Profesional 2-Pack Уметникот Пластични Бои Палета Фах Уметник Боја Мешање на Палета

Profesional 2-Pack Уметникот Пластични Бои Палета Фах Уметник Боја Мешање на Палета

DEN 252.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучени 2 Уметникот Пластични Бои Палета Послужавник.Вклучени 2 Уметникот Пластични Бои Палета Послужавник.Одлично за мешање на поголеми количини на боја.Погоден за сите вода со седиште во медиумите.Направен од лиен бела пластика, тоа е издржлив и лесен за чистење.Палета Фах Големина : 12" X 8.8" (30 X 22.5 cm) ;.Вклучени 1 Уметникот Пластични Бои Палета Послужавник и 1 Овална Акрилик Уметник Боја Мешање Палета Лесно ракување.Погоден за сите вода со седиште во медиумите.Одлично за мешање на поголеми количини на боја.

Особините