.

LIANGJUN Nestable Пластични Палети, Дише Мрежа за Складирање Рек Стоки Отсечени Одбор, Дома Балкон Цвет Мирување Одбор, Лесно да се Магацинот (Боја : Сина-1pack, Големина : 66x52x3cm

LIANGJUN Nestable Пластични Палети, Дише Мрежа за Складирање Рек Стоки Отсечени Одбор, Дома Балкон Цвет Мирување Одбор,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сина Пластични Палети : Полиетилен (заштита на животната средина), лесна тежина, анти-стареењето, еднократно, палети се користи во подрумот за чување на предмети, кои може да се спречи влажни предмети, тоа е многу погоден за гаражи.Издржливи и Долготрајни : Едно парче пластична конструкција, може да биде изложен на екстремни температури и ќе го издржат и абење на секојдневна употреба, додека одржување на свеж изглед и голема ефикасност.Силна Товарот : На палети е ниска платформа која може да го поддржи тешки предмети.на палети може да се користи во складови, простории за складирање, производство и транспорт на хемикалии, како и други индустриски средини. 3cm Висина : Спречување на предмети од тоа да биде влажна, заштити стока, храна директно се допре на земјата, Подобрување на производот видливост, Минимизирање на трудот со подготвени за употреба тела, да се Спроведе единствена и удобен трговски програми.Перат : поддршка плоча е integrally формирана и лесно да се чисти.Тоа е лесен и практичен за да се исуши после миење, и товарот е голем,Пластични Палети магацинот за складирање може да се зачува простор и разумно користење.

Особините