.

нема брендирани 3 Поставува Отпор Бендови Вежби со Отпор Бендови за Нозе и Задник,3 Отпор Ниво Тренингот за Насловна Фитнес,Јога,Пилатес

нема брендирани 3 Поставува Отпор Бендови Вежби со Отпор Бендови за Нозе и Задник,3 Отпор Ниво Тренингот за Насловна Фитнес,Јога,Пилатес

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Започнете со здрав начин На живот】:Отпор бендови за нозе и задник може да помогне да се реши проблемот на телото форма,вежбање бендови вознесе на колкот и менување на нозе, форма убава фигура и ублажување на притисокот и замор ефикасно. 【Погодна за Многу Вежбање】- Вежба бендови се идеални за помагање во P90x, Cross Fit, Јога, Лудило, Пилатес, Жешка Јога, и Плажа Тело вежбање.Мека ткаенина плен бендови ќе НЕ слајд или навивам за време на вежбање,најдобар избор за спорт и фитнес. 【РАЗЛИЧНИ ОТПОР И ИНТЕНЗИТЕТ НИВОА】: Нашите тренингот бенд и вежбање бендот доаѓа со 3 различни отпор и интензитет и нивоа, кои се движат од светлина, средни и тешки.Тоа доаѓа со 3 различни должини се грижеа за сите на вашиот делови од телото.Без оглед дали сте почетник или искусен човек, ќе имате флексибилноста да се постигне сите ваши остварување на целите. 【МНОГУ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, НЕ се ТРКАЛААТ & ЛИЗГА】: за Разлика од другите текстил, отпор бендови за вежбање или работат надвор бендови, нашите бедрото бендови за тренинг и тренинг на отпор бендови е лесен за употреба и не се лизга & roll.Тоа доаѓа со не се лизга гумени ленти и не се тркалаат, слајд или да предизвика непријатност.Нашите ткаенина отпор бендови во собата и glute јамка е направен од мек материјал, што го прави удобно на вашата кожа.Нашите клеча бендови и glute бендови е совршен за почетници, така и однапред корисници. 【Се СОЗДАДЕ СОВРШЕНО ТЕЛО】 Овие анти-лизга плен бендови се направени за вашето тело вежба.Со овие плен бендови, вашите мускули на glutes, бутовите и нозете се стимулира и зајакнува поефикасно за време на вашиот вежби!Дали совршен праска плен или одлична подлога за hourglass фигура, сега сте добредојдени колку што ќе се држи со него!.Останете дома и подготвени да започнете да водите поздрав живот?Сега ќе имаат идеално решение за да останете здрави додека останат дома – Вежба со нашите Плен Бендови!Она што може со овие разноврсна хип отпор бендови за вас?1.Даде точниот износ на отпор за да ја активирате вашата glutes2.Нудат оптимална удобност во текот workouts3.Им помагаат да се изгради совршен hourglass figure4.Зголеми вашиот метаболизам, забрзување тежина loss5.Се направи за прекрасен подарок за секоја фитнес enthusiast What е различно ниво на овие плен бендови?Розова : Светло.Неговиот отпор ниво е 18-32lbs и користи за почетник.Сивото : Медиум.Неговиот отпор ниво е 30-50lbs и погоден за средно.Црна : Тешки.Тоа е многу тешка во овие три бои.Неговиот отпор ниво е 45-70lbs и suitble за спортист.Она што е во кутијата?1×Розова Band1×Сива Band1×Црна Band1×Футрола.

Особините