.

YUANJS Фитнес Еластична Бенд,TPE Фитнес Еластична Бендови Отпор Појас Јога Вежби Додаток за Обука на Спортски

YUANJS Фитнес Еластична Бенд,TPE Фитнес Еластична Бендови Отпор Појас Јога Вежби Додаток за Обука на Спортски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

▶Издржливи, Меки и удобни.Тоа е безбедно за употреба, и не-иритирачки за кожата. ▶Со супер напнатост, овозможува да се водат за да стигнат до 9m. ▶За голема сила вежби, фитнес, телото за градење.И мажите и жените се способни да се користи. ▶Лесен, лесен за носење и употреба.Можете да го направите вежба во секое време, насекаде со него.Како што се дома, парк, канцеларија, плажа и сл. ▶Погоден за користење во рамената, колковите, рацете и нозете за да се подобри вашата мускулна сила, физичка активност, можност и флексибилност.Карактеристики : 1.Издржливи, Меки и удобни.Тоа е безбедно за употреба, и не-иритирачки за кожата. 2.Со супер напнатост, овозможува да се водат за да стигнат до 9m. 3.Одлично за сила вежби, фитнес, телото за градење.И мажите и жените се способни да се користи.Карактеристики : Материјал : TPE Факултативна Боја : зелена, сина, виолетова, жолта, розова Големина : Прибл. 1500 * 150 * 0.35 мм/59.1x5.9x0.014in Пакување Листа : 1 x Фитнес Еластична Бенд.

Особините