.

10PCS Оригинални Вистински Печ ICL7662EBA SOIC-8 Конвертор на Напон, Моќност чип

10PCS Оригинални Вистински Печ ICL7662EBA SOIC-8 Конвертор на Напон, Моќност чип

DEN 606.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Ние може да се испрати на стоката во рок од три дена или побрзо.Логистика време е за 20 дена или побрзо, ве молиме почекајте трпеливо.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката од себе.Ние негува секој клиент е за пофалба, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас, секој проблем може да се реши брзо.Висок квалитет на производот, квалитет, ние се движат секој клиент со "квалитет", "услугата" и "искреност".

Особините