.

YUUAND Двојна LP4 4 Pin до 8 Пина PCI-E Изразат Конвертор Адаптер за Напојување Кабел за Звучници со HD Преносни Дома
класифициран:

Времето за испорака е на 1520 Дена, Забрзан Превозот Времето е 38 Дена.Увезени.Почитувани купувачи, тоа е на

DEN 0.00
DCMWX buck напон конвертори 48V36V се трансформира за да 9V чекор надолу автомобил моќ инвертери Текст DC30V-58V Излез
класифициран:

Влезен Напон : DC48 V36 V (30 V58 V DC) ; Излез : наизменична СТРУЈА 9 V15 A MAX; Неизолирани DC / DC Моќност Конвертор.Напра

DEN 2222.40
Meanwell НПД-120B-24 24V 5A 120W DIN Железнички Тип на DC-DC Конвертор
класифициран:

Согласност да се EN50155 и EN455452 железничката стандард 150%врвно оптоварување способност.Заштита : Краток сп

DEN 760.56
Ниска Дисторзија Инверторот, Моќ на Регулаторот, 5000VA 3000W 24VDC Текст 200VAC Излез Соларни Инвертери Индустриски Материјали
класифициран:

ПРОЗОРЦИ моментален префрлување функција, има стабилен напон.Добар излез waveform, ниска дисторзија, ниска

DEN 0.00
Aqur2020 Step Up Конвертор на Напон, Издржливи се Зголеми Модул, Моќ Конвертор 1500W за Напојување на Модулот на Индустриски
класифициран:

Низок напон заштита ќе се заштити модул и батеријата против штета од надиспуштање кога се користи акуму

DEN 0.00
Yustda 9V AC/DC Адаптер за Замена за Logitech Перформанси MX Безжичен Глушец Darkfield Напојување Кабелот Кабелот на Полначот
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

DEN 0.00
CE038 DC 5V 12V 24V 4CH Bluetooth Реле 2.4 G RF Безжичниот Далечински Управувач Switch за Apple iOS Android Мобилни
класифициран:

Оперативен напон : напојување 1,DC 6.525 V; напојување 2,DC 5 V.Оперативен Струја : Режим на струја (сите релеи за�

DEN 1094.40
16S 17S 18S 19S 20 li јон или Lifepo4 Smart Bluetooth BMS за 48V 60V 72V Батеријата со UART Комуникација и 30A 60A Струја
класифициран:

Bluetooth модул беше вклучен.Жица со кабел и конекторот беше вклучен.Димензија : 150*65*10мм или 17mm.Полнење и пра�

DEN 1766.40
12V да 24V Чекор До Конвертори 9~20Vdc да 24Vdc 0~1А MAX 0~24W Адаптивни DC да DC Зголеми Конвертор Трансформатор Напон
класифициран:

12 V да 24 V Чекор до Конвертори:Влезниот напон спектар : DC 12 V (9 20) V; Излезен напон : DC 24 V; Излезна струја : 0~1А

DEN 345.12
Simran AR - 2000 W Напон Конвертор Регулаторот Тешки со Вграден-во Чекор Нагоре/Надолу Трансформатор 110V / 120V / 240V
класифициран:

Се конвертира 110 / 120 V да 220 / 240 V ИЛИ претвора 220 / 240 V 110 / 120 V 4 места на предната страна на единицата (прифата

DEN 959.76
Адаптер за напојување, AC 100-240V DC 12V 1А Адаптер Led Светло Патување Држачи за НАС Приклучок за Домаќинство, Електроника
класифициран:

Добар антимешање перформанси, стабилна излезна, и добра услуга живот.Идеален за CCTV камери,Безжичен Руте

DEN 122.16
SprintBooster SBTO1002S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор
класифициран:

Време на одговор е драматично се подобрија.Полесно ќе почне на ридови.Перформанси во секунди.Повеќе за �

DEN 8376.00
BINZET DC Конвертор Чекор Надолу Регулаторот 5V Регулирани Напојување Трансформатор Конвертор (5V 15A 75W)
класифициран:

Се конвертира нестабилен 8 V40 V DC напојување во стабилна 5 V 15 A DC излезна моќ.Во текотнапон, над сегашната, �

DEN 0.00
Херој на Универзалната Патнички Адаптер (2 USB Порти) – Power Plug за НАС Европа, Франција, велика БРИТАНИЈА, Ирска Тајланд
класифициран:

НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО УДАР ФЕНОВИ за коса, straighteners, виткање песна, патување kettles, или кој било висок напој�

DEN 599.04
Африка Моќ Приклучок Адаптер за Патување Поставите Ceptics, Брзо и Безбедно Двојна USB & USB-C 3.1 - 2 САД Штекер - Компактен
класифициран:

[Бр 1 Патнички Адаптер Бренд] Најбезбедните desgined во САД го Прави нашето адаптери најсигурни и не 1 адапте�

DEN 0.00
Чекор Нагоре и Надолу Конвертор - 500 Вати Напон Конвертор Трансформатор w/ Полнење преку USB Порт, велика БРИТАНИЈА Адаптер,
класифициран:

НАПОН КОНВЕРЗИЈА : Чекор Нагоре / Надолу Напон Конвертор нуди безбеден, економичен и лесно решение за ко�

DEN 0.00
DollaTek LM2596S DC-DC 24V/12V да 5V 5A Чекор Надолу Напојување Buck Конвертор Прилагодливи USB Чекор Надолу Полнење Модул
класифициран:

Синхрони исправање шема, широк напон на текст, висок тековната излез, висока ефикасност.Со DC приклучок и

DEN 0.00
60V72V да 45V8A DC-DC Чекор Надолу Моќ конвертори Buck Конвертор на Напон, електрични Трансформатор Текст 50V-90V Излез
класифициран:

Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX509045360 W ; Влезен напон : DC60 V72 V(50 V~90 V) ; Излезен напон : DC45 V; Излезна

DEN 1641.60
DALY BMS 8S 24V 150A LiFePO4 PCB Заштита Одбор со Рамнотежата Води Жици Батеријата Заштита Модул BMS за Батерија 18650
класифициран:

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 80 A(AMP) и ќе �

DEN 2366.40
3000W Стабилизатор Моќ Чекор Надолу Напон Конвертор Трансформатор 220v да 110v
класифициран:

Доаѓа Со Два Екстра Осигурувачи.Има Тркалезна Европски / Африкански Стил на Приклучокот.Мерења 5 1 / 2" X7 1

DEN 0.00
10PCS Оригинални Вистински Печ ICL7662EBA SOIC-8 Конвертор на Напон, Моќност чип
класифициран:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 606.24
Мобилни Игра Конвертор, OURLITIME Проширување Кутија Мобилни Игра Конвертор Глувчето Тастатура FR-X1 Големиот Екран Type-В
класифициран:

Висока резолуција и дефиницијаТаа нуди HD прикажување која е полесно за забележување на т.н " hostiles.Висока

DEN 0.00
Висок Напон Генератор Пулс Coi Електричен Лак Модул за Негативни Јони Генератор Електронски Инструмент
класифициран:

【DC 6 V 12 V】влезниот напон е DC 6 V да 12 V и ќе излез 1000k V висок напон 【Апликација】На периферните коло може д�

DEN 0.00
Eujgoov DC Напонски Регулатор 12V 24V да 5V Напон Редуктор Водоотпорен Чекор Надолу Трансформатор со Алуминиум Школка
класифициран:

4 : чип работи во светлина оптоварување на чекање кога нема оптоварување, и излезниот напон може да се ра�

DEN 405.36
Eujgoov 150W Регулирани Префрлување Напојување Ултра Тенок Префрлување Напојување Возачот Трансформатор (WCB-12V-150W)
класифициран:

Високо Ефикасни : На транзистори за напојување троши помалку енергија и е многу ефикасна, па заштеда на �

DEN 467.76
10PCS PN8359 Префрлување Моќ Конвертор Директно Вметнат во DIP-8 Сосема Нов Производ
класифициран:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 0.00
200W 7А 6-35V до 6-55V Висока Моќност Чекор До Зголемување Конвертор Полначот Висока Моќност Чекор До Зголемување Регулаторот
класифициран:

Висока ефикасност, на пример, конверзија ефикасност може да се 97.6%, а ефикасноста е поврзан со влезен / из

DEN 0.00
KNACRO 36V 48V 60V (30-60V) да 24V 50A 1200W DC-DC Водоотпорен Зголеми Конвертор Автоматско Чекор Надолу Напонски Регулатор
класифициран:

Водоотпорен и неизолирани зголеми конвертор модул за конвертирање 48 V (3060 V) да 24 V;.Влезен Напон е 30 V60 V и и

DEN 4535.76
USB Збег Одбор, Akozon 10Pcs USB да се НАТОПИ Адаптер Одбор 4 Pin 2.54 mm Теренот Машки Plug да се НАТОПИ Адаптер за DIY
класифициран:

【Висок квалитет】USB Тип да се НАТОПИ Адаптер Одбор е направен од високо квалитетни материјали кои се тр�

DEN 0.00
Автомобил Грешка Детектор Адаптер, MBIR Адаптер Замена за IPROG Автомобилот Грешка Детектор Автомобил Грешка Детектор Делови
класифициран:

Компатибилен : Овој адаптер има стабилни перформанси, компатибилен со општите оперативни системи, за Wind

DEN 0.00
ZUQIEE DPM8624 60V24A Висока Ефикасност Модул Додатоци Константен Напон DC Струја-DC Чекор Надолу Комуникација Напојување
класифициран:

1.со заштита функција : Полнење overcharge заштита, надиспуштање заштита, како прекуструјна заштита 2.Интелиг�

DEN 4316.16
10PCS Бренд Нови Оригинални TP4302B 2A синхрони Зголеми Мобилни Моќ Шема за Управување со енергијата IC чип
класифициран:

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 0.00