.

3000W Стабилизатор Моќ Чекор Надолу Напон Конвертор Трансформатор 220v да 110v

3000W Стабилизатор Моќ Чекор Надолу Напон Конвертор Трансформатор 220v да 110v

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа Со Два Екстра Осигурувачи.Има Тркалезна Европски/Африкански Стил на Приклучокот.Мерења - 5 1/2" X7 1/2" X 10".Испраќаат Сосема Нов Во трговијата на Мало Box.Net Тежина - 22 LBS5 ОЗ.Овој производ е реле-тип на висока точност домаќинство стабилизатор на напон и трансформатор.Идеален извор на енергија за напон регулатива за модерни електрични апарати за домаќинство.Дизајниран да се трансформира 220 volts 110 volts до 5000 w.Тоа може безбедно да се користи со широк асортиман на електрична опрема, вклучувајќи апарати за дома, алатки, компјутерска опрема, итн.Таквите дизајн за континуирана употреба.Тоа се однесува за површини со големи флуктуации на електрична мрежа напони.Користете Засилувачи да се пресмета W : Volts (пати) Засилувачи = W За пример 110 Volt x 5 Amp = 550 Вати.

Особините