.

Luxe Штит, 2-Pack Јасно Табличка Опфаќа вклучувајќи Нерѓосувачки Челик Завртки, Трајни и Водоотпорна Дизајн - со гордост се Направени во САД

Luxe Штит, 2-Pack Јасно Табличка Опфаќа вклучувајќи Нерѓосувачки Челик Завртки, Трајни и Водоотпорна Дизајн - со гордост

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ : со гордост се Направени во САД од 100% рециклиран индустриски сила поликарбонат, на Luxe Shield премиум табличка поклопецот е исклучително силна, флексибилни и издржливи.Нема повеќе да се бори со слабата пластични маски кои се бори и се направени поевтино; Luxe Shield премиум табличка опфаќа се квалитетот опфаќа дека се заштити вашиот регистарски таблички и изгледаат одлично на вашето возило.АНТИ-МАГЛА ДРЕНАЖНИОТ СИСТЕМ : Нашата еден-на-еден вид дренажниот систем овозможува лесно дренажа на вишокот вода заробена помеѓу вашиот табличка и меурот shield и ќе престане вашиот плочи од пилинг и rusting.Уникатен систем за одводнување, исто така, го спречува вашиот табличка штит од fogging во влажни или бурна временските услови и по еден автомобил мие.КУПИ ЛОКАЛНИТЕ : Luxe Shield е Канадски во сопственост и управувани бизнис со седиште во Онтарио.Ние сме биле за производство на нашите табличка штитови во иста фабрика во Охајо за над 30 години.Luxe Shield прави еден премиум производ што е од исклучителна лиценца плоча покривање на пазарот.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме толку сигурни во сила и издржливост на Luxe Shield Премиум Табличка Покрие дека ние нудиме Доживотна Гаранција против пукнатини и кршење.

Особините