.

XUBIAODIAN Засенчување Спиење Очила, Дише Спиење за Мажите и Жените.

XUBIAODIAN Засенчување Спиење Очила, Дише Спиење за Мажите и Жените.

DEN 247.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Носот крило се третира со S облик за да се вклопи во носот крило за да се постигне лесна засенчување и совршено одговара на вашето лице форма.Ефективно го блокира надворешни влијанија светлина.Ткаенината е мека и мазна, со мало триење на очите, и ќе не потиснување на очите.Промовира циркулацијата на крвта во очите и забави око метеж.Тоа нема да ја оштетат косата, а истовремено обезбедувајќи висока еластичност, која е погодна за различни главата видови.Многу погодна за домови, канцеларии, училници, возови, долги летови, итн.Добредојдовте на нашиот магазин, вашето задоволство е наша вечна потрага, ви благодариме за вашиот покровителство.

Особините