.

Адвокатско Tardis Памук 3/4 Ракав Атлетик Raglan Ракави, Маица

Адвокатско Tardis Памук 3/4 Ракав Атлетик Raglan Ракави, Маица

DEN 429.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Машина За Миење. 100% Памук,со Висок Квалитет,меки,удобни Материјал,се чувствува Одлично!.Инструкции За Перење : Не Користете Кајгана, Сушење На Ниска Топлина, Пак Внатре Кон Надвор.Повик Tardis Raglan Ракави Т Кошула За Мажи.Ова Е Пре-shrunk Органски Памук Т Кошула,тоа Нема да се Деформира По Перење.Нашите Превозот Времето Е 7-14 Работни Дена Или Така.На Raglan Ракави, маица Е Отпечатен Користење на Дигитални Директно Печатење.Направен Од 100% Памук И Печатени Со Еко-пријателски Мастило.Тоа Е Тенок Одговара Кратки Ракави Стил.Машина Перат Т-маица.

Особините