.

Жените Raglan Кратко Sleeve Т Кошули Лабава Мека V Деколте, Туника Tee Блузи Секојдневен Лето Блузи Основните Тренингот Работи Кошули

Жените Raglan Кратко Sleeve Т Кошули Лабава Мека V Деколте, Туника Tee Блузи Секојдневен Лето Блузи Основните Тренингот

DEN 378.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Се повлече На затворање. ♦ МАТЕРИЈАЛ : Жените Raglan Кратко Sleeve Т Маици се изработени од Памук Помеша, Мека, и лесен материјал, Еластичен материјал, удобен основните блузи да се носат, погоден за лето.Оваа Кошула е Супер Меки и Совршено се Вклопуваат. ♦ ФУНКЦИЈА : V Деколте, Кратки Ракави, Raglan, Мека Атмосфера, Основни, Едноставен Стил, Лабава Одговара. ♦ ЛЕСНО ДА НАТПРЕВАР : Одличен подарок за Летен Одмор, Плажа Одмор, Виски Пиво партија, празник, роденден, Годишнина, Матура, Денот на Вљубените, Божиќ, Мајки Ден, денот на Благодарноста, Велигден, Св. Патрик, итн.Совршено Спарување со Едноставна Жан, Кратко, Legging, или Кратко Здолниште, Оваа Маица е Одлична за Повик. ♦ Се ВКЛОПУВА ПРИЛИКИ : на Овие неформални лето лабава одговара блузи совршен за секој ден, работи, партија, планинарење, тренингот, плажа, одмор, работа, пешачење или Божик, Роденден, Годишнина, Матура, Денот на Вљубените, Мајки Ден, денот на Благодарноста, Наставниците Ден, Св. Патрик. ♦ ГОЛЕМИНАТА : "Ние не користите големина на табелата, производ големини Азија големини.Ве молиме изберете соодветна големина според вашиот вистински големина.Ако ви се допаѓа лабава одговара, ве молиме, изберете ја новак големина.Ако мислите дека големината не е соодветен, можете да контактирате со нас за обработка.Големина на Табела : Големина : M НАС : 4 ЕУ : 34 велика БРИТАНИЈА : 8 Биста : 100cm/39.37" Должина : 83cm/32.68" Ракав : 25cm/9.84"Големина : L НАС : 6 ЕУ : 36 велика БРИТАНИЈА : 10 Биста : 104cm/40.94" Должина : 84cm/33.07" Ракав : 26cm/10.24"Големина : XL НАС : 8 ЕУ : 38 велика БРИТАНИЈА : 12 Биста : 108cm/42.52" Должина : 85cm/33.46" Ракав : 27cm/10.63"Големина : XXL НАС : 10 ЕУ : 40 велика БРИТАНИЈА : 14 Биста : 112cm/44.09" Должина : 86cm/33.86" Ракав : 28cm/11.02"Големина : XXXL НАС : 12 ЕУ : 42 велика БРИТАНИЈА : 16 Биста : 116cm/45.67" Должина : 87cm/34.25" Ракав : 29cm/11.42"ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Производот information : Season : Autumn/Spring/Winter/Summer Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Collar : V-neck Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 XWomen Блузи.

Особините