.

Спиење Оригинали Трепкане Прсти Слон Ќебе, Розова/Сива

Спиење Оригинали Трепкане Прсти Слон Ќебе, Розова/Сива

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер.Увезени.Машина Перат.Координатите со Трепкане Прсти Колекција.Мека и Пријатна.Земја на потекло е Кина.Шумска е супер симпатична кожен слон со розова уши што го одликува оваа корални руно ќебе.Тоа е 30" x 40" во големина и е мека и пријатна.Изработен од полиестер.Увезени.

Особините