.

Про Goleem Sherpa Minky Бебе Ќебе Woodland Печатени Fuzzy Топло Мека Руно Примање Ќебе за Новородено Бебе Дете Кадифен Микрофибер Ќебе за Креветчето Шетач Carseat Момчиња, Девојки, 30x4

Про Goleem Sherpa Minky Бебе Ќебе Woodland Печатени Fuzzy Топло Мека Руно Примање Ќебе за Новородено Бебе Дете Кадифен

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Микрофибер,sherpa,руно,кадифен. 【Удобно Бебе Ќебе】 : 30x40 инчен бебе ќебе.Кадифен симпатична woodland печати слој и супер меки и топли Sherpa ткаенина назад. 【Премиум Материјалот】 : Направен од високо-квалитет здрав материјал кој е мек, топло, удобно за деликатна кожа на бебето. 【Повеќе намени】 : Може да се користи за спиење, шетач, креветчето и така натаму. 【Лесно Чистење】 : Машина за миење на располагање.Без брчки, Не исчезнува, Без пролевање, Не pilling. 【Подарок Избор】 : Одличен подарок за бебето, возрасни како и нашите кожен пријател.Про Goleem е посветена на обезбедување на високо-квалитетни и издржливи бебе производи за бебиња и родителите.Оваа woodland sherpa бебе ќебе е изненадување ние моментов на вас и вашето бебе по многу иновации и подобрувања.Симпатична и радосна цртан филм животинско слики како слон, фокс и жирафа, не само што може да донесе среќен расположение на бебето, но, исто така, донесе многу забава за babys детството.Едната страна на ќебе е полиестер ткаенини со прекрасна печатени шема, која има добра пропустливост на воздух, па нема потреба да се грижите за бебето чувство на затнат;.На другата страна на ќебе е висок квалитет на sherpa ткаенина.Дали нејзиниот во кул пролетта и есента, или во лето, со клима уред, или во студена зима, тоа може да се осигура дека бебето секогаш се чувствува топло;.Во исто време, нашите ќебиња, исто така, поддршка машина за перење, па можете да се ослободите повеќе време за да го придружува вашиот мал ангел.Симпатична и топло ќебе не е само голема туш подарок и роденденски подарок за вашето бебе, но, исто така, совршен подарок за вашите роднини и пријатели на бебињата.На високо-квалитетни печатени Sherpa бебе ќебе може да се користи не само како креветчето ќебе, но исто така и како туристички ќебе, шетач ќебе, примање ќебе и туш подарок.Можете дури и може да го купите за вашиот миленик.Различни користи може подобро да одговара на вашите различни потреби за бебе ќебиња.

Особините