.

MEG Оригиналната Црвена Minky Точка Бебе Креветчето/Расадник Ќебе

MEG Оригиналната Црвена Minky Точка Бебе Креветчето/Расадник Ќебе

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Небесниот мека креветчето ќебе е двојно двострано црвено minky точка.Мерки 29 x 51 инчи & одговара на сите стандардни јасли.Мие одлично!Машина за миење, Собори сува.Со гордост се направени во САД.Исто така достапни во шетач ќебе големина, burp облека, и bibs.Оваа неверојатно мека креветчето ќебе е впечатлива во црвено minky точка.При мерење на 29 x 51, ова ќебе одговара на сите стандардна големина јасли.Голем MEG Оригинални стилски & функционална Бебе Туш Подарок.Машина за Миење/Собори Сува, полиестер.Со гордост се направени во САД.

Особините