.

Asuwish Телефон Случај за Google Пиксели 6 Паричникот Случаи, со Калено Стакло Екран Заштитник и Сончогледово Кожа Тенок прекривачот Држачот на Стојат Мобилен Додатоци Pix

Asuwish Телефон Случај за Google Пиксели 6 Паричникот Случаи, со Калено Стакло Екран Заштитник и Сончогледово Кожа Тенок

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Google Пиксели 6 (6.4 инчен).НЕ е компатибилна со други уреди. 【Подарок】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло екран заштитник [Случај Пријателски]+Со Монтажни врвката за на Рака. 【3 Картичка и Паричникот】 : Совршена Комбинација на паричникот и мобилен телефон случај ,Со id Кредитна Картичка Неговото место, тоа може да се користи како паричникот за да се задржи мулти кредитни картички, пари, ИДЕНТИФИКАЦИЈА, и пари. 【Потпирачот】 : Потпирачот може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 【Премиум Услуга】:Asuwish обезбедува 24 часа професионални 3.3 D Сончоглед Врежана шема:На Врежана Луксузни Сончоглед Шема Дизајн го прави вашиот случај изгледа одлично; 4.Материјал: Направени од Високо Квалитетна Кожа со TPU кој е безбеден и заштитен, модерен која одговара на вашиот телефон совршено; 5.Магнетни Размавта Затворање : Супер Посилно Магнетно приврзаност, да ги задржи вашиот телефон повеќе Сигурен, Безбеден, Удобен и Цврсто. 6.Прецизни cutouts : Прецизни Cutouts за сите Пристаништа, Камера, Микрофон, Звучник. 7.Потпирачот функција:на прекривачот може да биде укината како потпирач за поддршка на телефонот,така што можете да направите вашите раце слободен, кога да се види на Видео,многу погодно.Пакетот вклучува : 1*на телефон случај 1*калено стакло екран заштитник 1*Монтажни врвка за околу Рака Ако има било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за најдобро решение.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините