.

ONETOP Компатибилен со iPhone 13 Про Max Паричникот Случај со Држачот,СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови Случај, Двојно Магнетски Затворач и Издржливи Shockproof Покрие 6.7 Инч

ONETOP Компатибилен со iPhone 13 Про Max Паричникот Случај со Држачот,СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови Случај, Двојно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : Само Компатибилни со i Phone 13 Про Макс (6.7 Инчен Дисплеј, Објавен во 2021).Практична Карта Носителот : 4 картичка слотови за лична карта,кредитни картички или некои пари, без да се земе во ташна за на отворено.Премиум СТП Кожа : OT ONETOP Користиме Високо квалитетни трајни материјал за услугата живот, мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат.Удобен Стојат Функција : Стенд може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime.Сите-Коло Заштита : целосен обем на покривање на дизајн за да се надополни Анти-падот заштитен систем.ONETOP Компатибилен со i Phone 13 Про Max Паричникот Случај со Држачот,СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови Случај, Двојно Магнетски Затворач и Издржливи Shockproof Маска за i Phone 13 Про Max 6.7 Инчен(Розово Злато).

Особините